Navigace:  Úvod > O nás

O firmě DIAX, s.r.o.

Provozovatelem tohto eshopu je společnost DIAX, s.r.o., která je výhradním distributorem značek RHYTHM, Swiss Eagle, Thomas Earnshaw, AVI-8 v ČR a SR a dále je exklusivním dovozcem a prodejcem značky Q+Q.

Japonské hodiny Rhythm

Značka RHYTHM oslavuje tento rok svoji pozici číslo jedna v hodinářském průmyslu. Tento japonský výrobce se svojí více jak 50 ti-letou tradicí, se stal absolutní světovou jedničkou v hodinářské produkci. Novinkou je představení náramkových hodinek značky Rhythm na českém trhu. Jedná se o kolekci pánských a dámských hodinek.

Více na www.rhythm.cz

Hodinářská značka Thomas Earnshaw je opravdovou legendou v hodinářském průmyslu. Tato značka byla založena v Anglii již v roce 1805 a nadále nabízí kvalitní hodinky snoubené se zajímavým designem a hlavně velmi zajímavou cenou.

Značka AVI-8 je spojena s letectvím a hodinky nesoucí tuto značku Vás upoutají nejen svým designem, ale také svým leteckým duchem.

Značka SWISSEAGLE. Tento švýcarský výrobce hodinek prezentuje svoji kolekci rozdělenou do tří kategorií: DIVE, FLY, FIELD. Jedná se o nejdostupnější švýcarské hodinky na trhu. Všechny modely jsou osazeny prvotřídními švýcarskými strojky, dále safírovými skly a v neposlední řadě kvalitně zpracovanými ocelovými pouzdry.

Značka Q+Q, je synonymem pro kvalitu a skvělou cenu. Značka Q+Q je dceřinou značkou firmy CITIZEN. Kvalita a hlavně cena za kterou se hodinky nabízejí po celém světě si vydobyla přední pozici v prodejnosti na všech kontinentech.

V nabídce je nepřeberné množství pánských, dámských ale i dětských vzorů. Každý měsíc jsou prezentovány novinky, které pružně reagují na potřeby trhu.

Více na www.diax.cz